Oferta reklamowa dla Twojej marki na portalu: www.zgorlalka.pl

Portal to przede wszystkim doskonała reklama dla twojej marki(firmy). Poprzez portal docierasz do szerokiej grupy odbiorców. W sieci- Internecie znajdziesz dostęp do szerokiej gamy różnych reklamodawców, gdzie panuje totalny chaos, ludzie „zabijają” się o pozycjonowanie, punkty itd.

 Portal www.zgorlalka.pl jest wyjątkowy, ponieważ nie jest nastawiony tylko na zarabianie pieniędzy. Na portalu zgorlalka obserwator ma możliwość zrelaksowania się czytając lekkie felietony, wywiady, artykuły i inne. Obserwatorzy zgorlaki przy okazji wizyty na stronie mają pięknie podaną reklamę Twojej marki, która jest przede wszystkim nietuzinkowa, bo delikatna, nienachalna a mimo to skuteczna.   W statystykach Google analytics nasz portal www.zgorlaka.pl ma jak do tej pory 19 tys. odsłon(obserwatorów) cały czas z tendencją wzrostową. To bardzo dobry wynik, zwłaszcza iż portal działa dopiero od 3 miesięcy.

Cennik

1.Reklama miesięczna na www.zgorlaka.pl 300 zł brutto (baner reklamowy + raz w tygodniu dodatkowy post reklamowy w social mediach: Facebook, Instagram: zgorlalka)

2.Reklama 3 miesięczna na www.zgorlaka.pl 750 zł brutto (baner reklamowy + raz w tygodniu dodatkowy post reklamowy w social mediach: Facebook, Instagram: zgorlalka+facebook: Beata Gąsienica Bednarz (DOCIERA DO 5 TYS DODATKOWYCH ODBIORCÓW)

3.Reklama półroczna na www.zgorlalka.pl 1400 brutto (baner reklamowy + raz w tygodniu dodatkowy post reklamowy w social mediach: Facebook, Instagram: zgorlalka+facebook i Instagram: Beata Gąsienica Bednarz (DOCIERA DO 5 TYS DODATKOWYCH ODBIORCÓW)

4.Reklama roczna na www.zgorlaka.pl 2000 tys. złotych brutto.

W opcji 4 baner reklamowy na stronie portalu www.zgorlaka.pl w zakładce reklama, bezpośrednie linki do Twojej strony, artykuł sponsorowany seo (GOTOWIEC-KOPIUJ, WKLEJ) mogę napisać go dla Ciebie za dodatkowe 200 zł brutto (artykuł o Twojej marce-firmie) +raz w miesiącu dodatkowa reklama w social mediach tj. Facebook około 5000 tys. osób obserwujących oraz na Instagramie

 (posty) z linkiem na Twoją stronę + hasztagi.

Wystawiamy fakturę Vat.

Portal www.zgorlalka.pl jest prestiżowy, elegancki i przejrzysty. Dociera do szerokiej grupy odbiorców nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Zapraszam do współpracy

Beata Gąsienica Bednarz-Wydawca oraz Redaktor naczelna portalu www.zgorlalka.pl

liczba odwiedzin: 73