O ZgórLalce, czyli o czym jest nasz portal.

ZgórLalka jest portalem o różnorodnej tematyce. Znajdziesz u nas ciekawe artykuły, inspiracje modowe, wybitne przepisy, ogłoszenia lokalnych przedsiębiorców oraz artystów i wiele innych. ZgórLalka jest przeznaczona szczególnie dla kobiet, ale również dla wszystkich innych spragnionych najnowszych informacji z wielu dziedzin. Wierzymy, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

O LalceZgór, czyli kto tworzy nasz portal.

List do czytelników.


Serdecznie Was witam,
Może zainteresowała was nazwa portalu. Zacznę od krótkiego wyjaśnienia jej genezy. ZgórLalka jest niczym innym jak prześmiewczym określeniem mojej skromnej osoby. Samo słowo prześmiewczy zwykle ma oddźwięk negatywny. Jednak nie tym razem! Uważam, że w tym przypadku nazwa jest wręcz przepełniona moim dystansem do swojej osoby oraz konsekwentnie dystansem do mojej, ogólnopojętej twórczości. Nawiązuje również do regionu, z którego się wywodzę, czyli Podhala.


Kilka słów o mnie.
W 2018 roku wydałam swoją książkę. Był to moment ogromnej przemiany z “kury domowej” w kobietę, która chce się rozwijać, spełniać marzenia oraz inspirować. Od dwóch lat aktywnie udzielam się w mediach społecznościowych, piszę felietony oraz otworzyłam kanał na YouTube. Teraz przyszedł czas no poszerzenie zasięgów mojego słowa, a także udzielenie prawa głosu kobietom, które do tej pory nie miały takiej możliwości. Zapraszam zatem do kontaktu wszystkich, którzy chcą przekazać coś motywującego, inspirującego, ważnego lub niosącego naukę. Zachęcam również do lektury osoby chcące poznać ciekawe historie, zrobić pyszną kwaśnice lub po prostu na chwilę zawiesić oko i wyłożyć nogi na stół


Pozdrawiam,
LalkaZgór
Jasmina Sabatini