List do ZgórLalkowej społeczności

Nadszedł czas na podsumowanie półrocza portalu zgorlalka.pl

Moi Drodzy!

 

12 sierpnia minęło pół roku od kiedy portal zgorlalka.pl pojawił się w sieci. Pół roku - dokładnie sześć miesięcy. Dla Was być może to tylko pół roku,

a dla mnie aż pół roku!

Przez ten okres, przez te ponad sto osiemdziesiąt dni, naprawdę ciężko pracowałam, wiele poświęciłam i zainwestowałam.

 

Sam pomysł na stworzenie tego magazynu i jego publikacja w sieci, nie były dla mnie problematyczne.

Najtrudniejsze dla mnie okazało się przełamanie barier komfortu osobistego – opuszczenie moich czterech ścian, mojego azylu, w którym zaczynało mi brakować powietrza...Moja złota klatka to było miejsce, gdzie czułam się swobodnie. Świat poza domem był przestrzenią dla mnie obcą i to jej się bałam. Bałam się podróży w nieznane...

Kolejną trudnością okazała się konfrontacja z samą sobą i szczera odpowiedź na bardzo podstawowe, ale szalenie istotne pytania:

*Kim jesteś, jak się z tym czujesz?

*Kim chcesz być, o czym marzysz?

*Jak wygląda teraz Twoje życie?

*Jak mogłoby wyglądać?

*Czego chcesz?

*Co jest dla Ciebie ważne?

*Czy jesteś zadowolony/a z tego jak jest, czy chcesz coś zmienić?

Stworzenie portalu zgorlalka.pl pomogło mi zmienić kierunek myślenia, przewartościowałam swoje życie i w końcu znalazłam odpowiedź na pytanie kim chcę być.

Tworząc portal odbyłam niejedną wewnętrzną walkę z samą sobą, moimi słabościami i emocjami, które wówczas mną targały.

 Szybko nauczyłam się, że aby iść do przodu i realizować się w tym, co robię, muszę określać kolejne cele i podnosić poprzeczkę coraz wyżej.

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie otwartość „obcych” ludzi względem mojej osoby i moich biznesowych pomysłów, podanie mi pomocnej ręki przy realizowaniu planu, cenne wskazówki i porady. Kibicowali i kibicują nadal, tak po prostu.

Rozczarował mnie natomiast brak wsparcia osób, na które najbardziej liczyłam.

Podczas mojej zgórlalkowej przygody zawsze wspiera mnie moja córka Kalina. To ona, wraz z resztą mojego potomstwa, motywuje mnie do działania.

Od samego początku, od pomysłu aż do wcielenia planu otwarcia portalu, niezmiennie aż do teraz, motywują i wspierają mnie moje mentorki, przyjaciółki, osoby potrzebujące mojego wsparcia, a także hejterzy. Oni także napędzają moje działania.

Dziękuję, że jesteście tu ze mną!

ZgórLalka-Jasmina Sabatini

 

 

 

 

 

 

 

liczba odwiedzin: 64