zGorLalka
2022-11-30
                        " Pracuj w ciszy, niech efekty robią hałas..."                                                                                  
zGorLalka
2021-08-30
„Kobiecość dla mnie, tak jak i męskość, jest poczuciem braku lęku przed spełnianiem swoich potrzeb, realizacją marzeń z uwzględnieniem potrzeb i marzeń tych, z którymi obcujemy (prywatnie i zawodowo)".                            
zGorLalka
2021-08-22
"Ceramika to tylko jedna z form mojej artystycznej wypowiedzi. Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęłam od rzeźby w drewnie, projektowania biżuterii, a wcześniej podjęłam się nauki gry na skrzypcach (obecnie zamieniłam je na banjo).
zGorLalka
2021-08-19
W inspirującej rozmowie dla ZgórLalki – Monika Stanisławska- Pitoń – niezwykle utalentowana i doceniana malarka, piękna i wrażliwa kobieta, kochająca żona i matka, wyjątkowo szczera i otwarta osoba.  
zGorLalka
2021-05-26
Czym charakteryzują się kryształowe dzieci? Mają hipnotyzujące, głębokie spojrzenie. Ich oczy mają jasny odcień - mogą być jasnobrązowe, zielone, błękitne.
zGorLalka
2021-04-25
Moim celem jest tworzenie społeczności, aktywnych, energicznych, uśmiechniętych kobiet. Tworzę dla nich ubrania, organizuję wyjazdy i przy tym świetnie się bawię.
zGorLalka
2021-04-22
O kobiecości, świecie mody i Europejskim Klubie Kobiet Biznesu rozmawiamy z Iloną Adamską, wydawcą książek i portali lifestylowych, właścicielką agencji I.D.MEDIA, inspiratorką i modelką, która udowadnia, że kobiece piękno nie ma wieku.
zGorLalka
2021-04-11
Bóg objawia największe skarby ludziom prostego serca.
zGorLalka
2021-04-03
"Fantastyczne jest także to, jak zmienia się twarz kobiety pod wpływem dobrze wykonanych technik upiększania. Fascynujący jest efekt metamorfozy, pokazania światu- ta kobieta jest piękna…!"
zGorLalka
2021-03-28
A moje motto „Doradcy życiowi to nie jest instytucja godna zaufania” tak kiedyś powiedziała mi moja prababcia Helenka. Powiedziała mi to raz w życiu i tak mi to zostało w pamięci.
zGorLalka
2021-03-21
"Z zawodu filolożka polska, nauczycielka, wielbicielka literatury w każdej postaci. Uwielbia też egzotyczne podróże, muzykę, dobrą kuchnię i … szkołę, w której spędzała większość czasu, ucząc języka polskiego, niemieckiego, muzyki.
zGorLalka
2021-03-13
Moi Drodzy opowiem Wam dzisiaj kolejną prawdziwą inspirującą historię. Opowiada o moim nie tylko sympatycznym, ale i ciekawym pełnym nauki spotkaniu z Panią Marią Gąsienica-Gładczan.
zGorLalka
2021-02-27
Rękodzieło w Polsce jest niedoceniane, jednak jest o wiele lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Grupa bardzo świadomych odbiorców jest coraz większa i tacy pojawiają się właśnie w galeriach. A chińszczyzna niech pozostanie na straganach.
zGorLalka
2021-02-20
Każdy jest inny. Uważam, że indywidualność w życiu jest piękna, ponieważ dzięki niej możemy być sobą, choć czasem nie jest to łatwe.
zGorLalka
2021-02-16
Wydawca kilku portali i książek, redaktor naczelna Imperium Kobiet i Law Business Quality, założycielka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, ale przede wszystkim normalna, ciepła dziewczyna z Bieszczad opowiada czytelniczkom naszego portalu o pracy,…
zGorLalka
2021-02-13
  Narciarstwo biegowe to sport dla każdego, ponieważ jest to przede wszystkim dobra zabawa, która wzmacnia wszystkie mięśnie oraz daje możliwość spalania dużej ilości kalorii.
zGorLalka
2021-02-11
„Myślę, że moją siłą napędową jest wiara. Za każdym razem, kiedy czeka mnie jakiś występ egzamin itp. tuż przed wejściem oddaję się myślami Bogu. Wiem, że On ma na mnie plan i zawsze wie co będzie dla mnie dobre.
zGorLalka
2021-02-09
„Największą dla mnie nagrodą jest zachwyt i zadowolenie kobiet, które w mojej biżuterii odkrywają coś wyjątkowego dla siebie… Wtedy wiem, że moja praca sprawia komuś choćby drobną przyjemność…” Dla Lalki z gór Anna Guzik zdradzi szczegóły swojej…
zGorLalka
2021-02-08
„ Kroję bez formy, nożyczkami wyczarowuje kreacje. To najbardziej mnie fascynuje! Nie rysuję, nożyczki są jedynym narzędziem w mych rękach, gdy wpadam w trans tworzenia…” Czy to nie jest fascynujące?