Ewa Obrochta-wernisaż online

Ewa Obrochta- malarka-amatorka, ur. 1987 r. w Zakopanem.

Z wykształcenia mgr. filolog języka angielskiego. Z zawodu nauczycielka, prywatnie żona, matka dwojga uroczych dzieci (9 letniej Asi i 13 miesięcznego Stasia).

 Podhalańska „artystka” – Pani Ewa bardzo nie lubi, gdy tak się ją określa…twierdzi, że miano artysty zarezerwowane jest wyłącznie dla ludzi wyjątkowych i znanych.

Jej głowa jest pełna pomysłów i wyobraźni połączonej ze sporą dozą kreatywności…

Maluje akrylami to, co jest Jej bliskie: góry, górskie krajobrazy, góralskie szałasy oraz tatrzańską zwierzynę.

Moim zdaniem, Pani Ewa Obrochta jest kobietą szalenie zdolną i zasługuje na miano Podhalańskiej artystki. Należy podkreślić, że Pani Ewa jest samoukiem! co właśnie czyni ją wyjątkową. Jej prace JUŻ robią wrażenie, mimo iż jest to początek jej twórczości. Swoje obrazki maluje „w krótkich przerwach macierzyńskiej misji” (tworzy podczas tzw. drzemek synka, niespełna rocznego, wymagającego szkraba). Ta niezwykła i utalentowana młoda kobieta, swój „wolny czas” wykorzystuje na rozwój dotychczas skrywanego w głębi talentu. Dmuchajmy w żagle Pani Ewie, kibicując kreacji JEJ sztuki- widzianej JEJ okiem, malowanej JEJ ręką… 

Serdecznie Państwa zachęcam do obserwacji Instagrama Pani Ewy ,tam spory wybór prac...na portalu pokazaliśmy zaledwie kilka z nich. 

link: Ewa Obrochta (@ewaobrochta) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

 

 narodziny artystki- ZgórLalka

liczba odwiedzin: 605