69 BIZNESOWYCH PORAD DLA PRZDSIĘBIORCZYCH KOBIET

Książka pt.: 69 BIZNESOWYCH PORAD DLA PRZDSIĘBIORCZYCH KOBIET

LINK DO SKLEPU ONLINE

Elżbieta Jachymczyk i jej książka pt.: 69 BIZNESOWYCH PORAD DLA PRZDSIĘBIORCZYCH KOBIET

Pierwsza myśl po przeczytaniu książki. Chciałabym odwrócić cyfry 69 na 96. Dlaczego?

Osobiście mam niedosyt związany z łaknieniem zawartej treści tejże książki.

Meritum wiedzy zawartej w książce: 69 Biznesowych Porad Dla Przedsiębiorczych kobiet.

Książka ta, to bardzo wysublimowany elementarz podstawowych zagadnień biznesowych. Jest to wiedza, którą powinien przede wszystkim pojąć każdy początkujący oraz przyszły przedsiębiorca. Choć nie jest to wcale regułą, gdyż często w prowadzeniu własnych interesów popadamy w tzw. rutynę uważając, że skoro prowadzimy dany biznes to wiemy najlepiej jak to robić. Uwaga! Zbyt protekcjonalne podejście do tematu. W tej obowiązkowej lekturze dla przyszłych bizneswoman/biznesmen-ów oswoisz się oraz utrwalisz sobie podstawowe hasła /skróty, takie jak: PR, MŚP, MDRT, HR, CEO, IT, SPK, CSR, ACC, ICF oraz poznasz podstawowe narzędzia biznesowe, dowiesz się w jaki sposób należy skutecznie promować swoją firmę, markę czy też konkretny produkt. Język korporacyjny tzw. korpo-mowa jest podstawową umiejętnością praktykowaną w rozmowach z biznesowymi partnerami. Ważnym jest rozumienie skrótów, haseł bez których nie jesteś w stanie przeskoczyć tzw. “level“ wyżej.

W Polsce jak widać również jest praktykowany „KOD-językowy” który, mimo iż jest anglojęzyczny, jest też jak najbardziej na topie. Warto więc przyswoić kilka znaczeń tego kodu, z którym możesz zmierzyć się na stronach wspomnianej lektury Pani Elżbiety Jachymczak.

Chcesz rozwinąć swój własny biznes na poziom: Lider, musisz oswoić się z podstawowymi pojęciami, skrótami i znać ich znaczenie. Ta książka przeznaczona jest dla osób zarówno szukających inspiracji zawodowych, jak i tych, które są już zawodowo ukierunkowane. Znajdziesz w niej CIEKAWE zagadnienia, które dają Ci możliwość spojrzenia na własny interes z innej perspektywy. Czytając wywiady zawarte w książce z kobietami, które zbudowały już własną markę osobistą w czasoprzestrzeni biznesowej, masz teraz możliwość wewnętrznej analizy ich wypowiedzi, co zaś w oparciu o Twoja wiedzę, daje Ci pewien pogląd na interesujący cię temat. To może mieć BEZPOŚREDNIE przełożenie na przyszłość twojego biznesu. Jak to możliwe? W książce masz, jak gdyby na tacy podane konkretne wskazówki do przepracowania (przepraktykowania) we własnej firmie.

Konkluzja: Uczmy się od najlepszych, doceńmy fakt, iż oni dzielą się z nami swoim warsztatem pracy, praktyką oraz wiedzą, którą my poczatkujący przedsiębiorcy będziemy szlifować przez kolejne lata, zanim dojdziemy sami na własnych błędach do konkluzji: SZKODA CZASU ORAZ NASZYCH PIENIĘDZY NA BŁEDY, których możesz przecież uniknąć, pogłębiając wiedzę np. poprzez czytanie między innymi takich publikacji jak ta. Jest to zbiór subiektywnych przemyśleń, cennych porad, kilkunastu bohaterek (Kobiet biznesowych, Liderek), o których napisała książkę Pani Elżbieta Jachymczak również kobieta Liderka, DZIENNIKARKA EKONOMICZNA, SZKOLENIOWIEC, ZAŁOŻYCIELKA AKADEMI KOBIECEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, AUTORKA WIELU RZECZOWYCH, PUBLIKACJI

PP - pełen profesjonalizm, polecam.

Jasmina Sabatini

liczba odwiedzin: 41